Przedstawiamy nowoczesną markę Koziol

Akcesoria kuchenne Koziol

Charakterystyczna nazwa marki wywodzi się od jej założyciela, czyli od Stephana Koziola, specjalisty z zakresu produkcji akcesoriów kuchennych i dodatków do wnętrz. Jego znakiem rozpoznawczym jest tak zwana sztuka użytkowa, czyli przedmioty posiadające w sobie sporą dawkę pozytywnego humoru. Trzeba jednak podkreślać, że nie są to jakieś zabawki czy po prostu ozdoby. Koziol wierzył w Art AT Work, czyli w filozofię mówiącą, że wszystko powinno być użyteczne. Tak też jest w przypadku produktów jego marki, które są normalnymi elementami kuchennego wyposażenia, ale są też czymś więcej.

Czymś, co na pewno nie będzie schowane gdzieś głęboko w szafce, ale będzie często wykorzystywane i do tego eksponowane. Marka Koziol stawia sobie za cel ułatwianie pracy w kuchni i równoczesne urozmaicanie tego pomieszczenia w celu poprawy nastroju w czasie samodzielnej pracy lub coraz popularniejszych spotkań połączonych ze wspólnym gotowaniem.

Marka Koziol

Oferta marki Koziol jest niesamowicie bogata i cały czas jest rozszerzana. Znajdziemy w niej między innymi stołki, kosze na śmieci, zegary czy stojaki na magazyny. W ostatnim czasie szczególnie popularne stały się lampy z kolekcji Stella, Orion i Josephine, a prawdziwe triumfy święci linia Spheres, która z kolei skupia się na panelach dekoracyjnych potrafiących wydzielać sfery użytkowe we wnętrzu. Wyróżniają je żywe kolory i odważne kształty. Ciekawa jest też linia Garden, która jak sama nazwa wskazuje, odnosi się znacznie mocniej do natury. W kolekcji Bath postawiono na uroczy charakter dodatków do łazienki, a z kolei linia Basic, propozycje do naszych kuchni, są nazwane w sposób przewrotny. Jest to bowiem zbiór pomysłów znanego projektanta Ole Palsaby’ego, jednego z pionierów wesołych i zarazem użytecznych rzeczy.

Dodatki do kuchni

Warto zwrócić ponadto uwagę na kolekcje Rio, Crystal oraz Rondo, które są przeznaczone do ubarwiania nam spotkań w ogrodzie, także przy grillu. Można je zabrać też na wycieczkę lub na wakacje. Pewnikiem od wielu lat są najróżniejsze misy z kolekcji Bottichelli i Pottichelli. Teoretycznie ich głównym przeznaczeniem jest łazienka, ale stosować je można w kuchniach i biurach, a nawet w ogrodach. Na koniec też przywołajmy linię Babell, ale tajemnice tego bestsellera pozostawimy państwu do odkrycia.

Zobacz również